location icon
3391 Kilometre Poster
Bilet Al

3391 Kilometre

Vizyon Tarihi:   12 Ocak 2024, Cuma
Dram, Romantik
10+     Şiddet veya Korku     Olumsuz Örnek    
1s 49dk
Deniz ENYÜKSEK
Derya Pınar AK,  Ahmet Haktan ZAVLAK
Filmin Konusu Fragman

12 Ocak’ta gösterime girecek film, bir uzak mesafe aşkının hikâyesini anlatıyor. İzmir, 18 yaşında; ismini aldığı güzide şehrimiz İzmir’de yaşayan bir genç... Bir gece aldığı bir mesajla hayatına Ege girer ve her şey bir anda değişir. İzleyiciyi Fransa ve Türkiye arasında, tam 3391 kilometrelik mesafelik bir aşka tanık eden film, birbirlerini görmeden ve duymadan, aylar boyunca gece gündüz konuşan; birbirlerine bu kadar uzak ama bir o kadar da yakın olan iki insanın hikâyesini konu alıyor.

Gençlerin heyecanla beklediği filmin ‘3391kmfilm’ adlı sosyal medya hesabına on binlerce yorum yapıldı. Kitabın hayranları da hikâyenin her ayrıntısına hâkim; öyle ki filmin çekimleri sırasında hayranların yoğun baskı ve yorumlarıyla senaryoda olmayan ama kitapta var olan pek çok ayrıntı eklendi. Mantar pano, ışıklı battaniye, Uçak adındaki kedi gibi birçok unsur hikâyenin sıkı hayranları için filmde yerini aldı.

Yönetmen koltuğunda Deniz Enyüksek’in oturduğu, yapımcılığını Melih Dinçer’in üstlendiği ve OTTO Entertainment yapımcılığında hayata geçirilen filmin kreatif yapımcısı ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak oldu.

Salonlar ve Seanslar

facebook icon twitter icon instagram icon youtube icon linkedin icon